Naše nabídka

Nabídka služeb

Dělení materiálu

Společnost VYKOV Steel disponuje výkonnou řezací linkou. Na této lince lze dělit hutní materiál až do šířky 500 mm. Je možno objednat rovné i úhlové řezy. U většího počtu kusů různých délek nabízíme zpracování řezného plánu pomocí speciálního počítačového programu tak, aby byly minimalizovány zbytky a odpady z řezání.delici-linka.jpg

Tryskání ocelových profilů

Společnost VYKOV Steel nabízí zákazníkům dodání tyčového hutního materiálu a tlustých plechů s otryskaným povrchem. Tryskáním se odstraní zejména okuje, vzniklé při válcování materiálu za tepla, dále se z povrchu materiálů odstraní případná koroze, mastnota nebo jiné znečištění. Tryskání zajišťujeme ve spolupráci s naším dodavatelem. Provádí se na průběžném tryskači pomocí abraziva, které je pomocí metacích kol vrháno velkou rychlostí proti povrchu tryskaného předmětu. Otryskaný materiál se lépe sváří a dále zvyšuje kvalitu konečné povrchové úpravy, zejména pak nátěrů.

Doprava materiálu k zákazníkovi

Společnost VYKOV Steel s.r.o. si uvědomuje, že nedílnou součástí prodeje hutního materiálu je také služba dopravy objednávky až k zákazníkovi.

Proto disponujeme výkonnými dopravními prostředky:

 

vozidlo-man.jpg

Nákladní automobil MAN s nosností až 4 tuny, vybavený hydraulickou rukou na skládání, je ideálním dopravním prostředkem tam, kde není jiná mechanizace pro složení nákladu. Možno využít zejména pro dopravu materiálu na stavbu.

vozidlo-naves.jpg

Návěs o nosnosti 24 tun s možností přesunu materiálu s délkou až 15m.

dsc-0523.JPG

Autojeřáb LIEBHERR o nosnosti 25 tun může sloužit pro vykládku našich vozidel s následným uložením materiálu přímo na stavbě, a to přímo na místo určení. Dále jej nabízíme pro montáž ocelových a jiných konstrukcí, například hal, pro manipulaci s břemeny o velké hmotnosti, vyproštění vozidel, atd.