Naše nabídka

Malý průvodce ocelovými trubkami

Vyznáte se v našem sortimentu? Připravili jsme pro vás přehledného průvodce ocelovými trubkami, který Vám pomůže s výběrem.

Naše firma VYKOV STEEL s.r.o. má dlouholetou tradici a je odborníkem na prodej hutního materiálu. Dnes vás blíže seznámíme s nabízenými druhy ocelových trubek, vysvětlíme, jaká jsou jejich specifika a oblasti použití.

Ocelové trubky

U nás si snadno vyberete. Ať už hledáte ocelové bezešvé trubky, svařované závitové, svařované konstrukční i pozinkované.

Výběr vhodné trubky začíná už u technologie výroby. Ta se totiž u každého typu liší. Podle toho se pak zvolí i její nasazení. Pro výrobu ocelových trubek se nejčastěji používá ocel 11 343, 11 353 a S235JRH. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Ocel 11 343. Jedná se o konstrukční neušlechtilou ocel, ze které se vyrábí především svařované ocelové trubky. Oblast jejich použití je velmi široká.

Ocel 11 353. Tato ocel je většinou použita k výrobě bezešvých ocelových trubek, na které je v provozu kladen větší nárok a musí vydržet i náročné podmínky, jako je vedení vody, nafty, páry.

Ocel S235JRH (11 375). Trubky z této oceli jsou určeny především pro stavebnictví a zámečnické projekty.

Samozřejmostí je výběr z různých průměrů a tlouštěk stěn.

 

Bezešvé trubky

Bezešvé trubky jsou válcovány za tepla i za studena a v našem obchodě vám nabídneme různé síly stěn i délky. Trubkami z oceli 11 353 lze vést vodu, vzduch, plyn i páru. Jsou velmi odolné.

Bezešvé trubky

 

Svařované závitové trubky

Svařované závitové trubky se vyrábí za tepla nebo za studena z velkého ocelového pásu. Sváření provádí svářecí automat. Svár se vyznačuje velkou pevností. Stejnou, jakou má samotný základní materiál.

Svařované závitové trubky

 

Pozinkované trubky

Svařované pozinkované trubky se vyrábí válcování za tepla. Použití najdou v mnoha oborech. Oblíbené jsou v zámečnictví. Nehodí se pro vedení rozpínavých látek.

Svařované pozinkované trubky

 

Svařované konstrukční trubky

Svařované konstrukční trubky uplatníte v rozmanitém spektru činností a stejně tak jako u pozinkovaných trubek, i tyto se často používají v zámečnictví. Nejsou určeny pro vedení rozpínavých látek.

Svařované konstrukční trubky

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na Vás.


Publikováno: 12.02.2018